YENİ BAYAN YELEK ÖRGÜSÜ

30.01.2021
1.448
YENİ BAYAN YELEK ÖRGÜSÜ

YENİ BAYAN YELEK ÖRGÜSÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu Yeni Bayan Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla sevdanın örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu yeni yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Dantel Gibi Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Sevdanın örgü evi Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yeni Bayan Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Bayan Yelek Örgüsü Videosu

https://youtu.be/aT5z0JF8AcI

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.