Yıldız Taşlı İğne Oyası Modeli

24.10.2020
3.978
Yıldız Taşlı İğne Oyası Modeli

YILDIZ TAŞLI İĞNE OYASI MODELİ YAPIMI

Her gününüz sevinç ve huzur dolu olsun bayanlar. Rabbim sizi daima mutlu eylesin. Yeni ve güzel iğne oyası modelleri yapılıyor, yeni sezon iğne oyası modelleri ortamında konumunu alacak, Yıldız Taşlı İğne Oyası Modeli Yapımını sizin de görmenizi istedim, çok zarif ve güzel olmuş, büyük model sevenler amacıyla güzel bir seçenek olabilir.

İğne oyası modelimiz Marifetli Eller Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri arasında konumunu almış, Yıldız Taşlı İğne Oyası Modeli Yapımında 3 renk ip kullanılmış, modelimizin orta alanı amacıyla, tuhafiyelerde bulabileceğiniz yıldız taşlardan kullanılmış, sizlere de rahatlıkla bulabilirsiniz, bu modeli büyük model sevenler yazma kenarına yapabilirler, dileyenler havlu kenarlarına da uygulayabilirler, her şekilde çok güzel olacaktır. Yapmak isteyenlere şuandan basit gelsin, huzurlu ve güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Daha eskiden sizlerle paylaştığım Yeni Sezon İğne Oyası Modelleri ortamında yer alan, Süpürge Çiçeği İğne Oyası Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.