5 ŞİŞ İLE ÇORAP MODELLERİ VE YAPILIŞI

15.09.2020
1.699
5 ŞİŞ İLE ÇORAP MODELLERİ VE YAPILIŞI

5 ŞİŞ İLE ÇORAP MODELLERİ VE YAPILIŞI

Sevgili örgü sevenler farklılığı seven biri olarak bugünde sizlere farklı çorap modelleri paylaşmak istedim.

Arkadaşlar sizlere bu çorap modellerin paylaşma sebebim şu vakita kadar eskisi gibi tayt’lar çok kullanmaya başladık pantolonlar bile çok dar bundan sonra bende kışın pantolonlarımız yalın kalmasın diye mısra kadar uzanan çoraplar güzel durur diye sizlere düşünce hedefli paylaşmak istedim .

Günümüze her vakit eskiye dönük olduğunu görüyorum ve bundan sonra çok eski vakitlerde ki gibi tayt’lar ve dar pantolonlar var kışın birde atkı ile çorap uyumlu olduğunu düşün harika olur.

Zaten çoraplar kendi başına bir harika ama boyunluk yada atkı olursa farklılık olur esasen başka sayfama boyunluk ve atkı modelleri de paylaşacağım şayet takip ederseniz esasen göreceksiniz.

Sevgili örgü sevenler ben her vakit dediğim gibi ben örgü sever biri olarak her vakit farklı ve en yeni modeller tercihimdir ve sizlerde bu düşüncemi paylaşarak düşünce vermek istedim .

5 şiş ile bu çorap nasıl mı yapılır sizlere daha basit olsun diye anlatımlı videoyu paylaştım sayfayı sonuna kadar bakarsanız göreceksiniz

Arkadaşlar bu desen zor demeyin zira desenli ipler var onunla akılı ip deniyor her deseni var üzerine yalnızca motifler ile süslemeniz kalıyor esasen tığı kullanmayı galiba biliyorsunuz beş şiş kullanmakta basit zor değil bilmiyor iseniz de öğrene bilirsiniz çok keyifli örgü modeli basit gelsin .

Eğer sayfamı beğenir takıp ederseniz çok farklı atkı ve boyunluklarda paylaşacağım kışın şık olmasını dilerseniz model benden örmesi sizlerden olsun şuandan sizlere basit gelsin.
Arkadaşlar hani başka sayfamda ayakkabı modeller paylaşmıştım ya bu çorapları da ayakkabınıza dike bilirsiniz gerçekte ayakkabınız da bu tür dekor vere bilirsiniz çorap yerine tayt’ların üzerine düz ayakkabı çorabını monte edersin al sana çoraplı çizme ne dersiniz bence harika olur tecrübe edinin derim ben deneyeceğim basit GELSİN .

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.