ŞEKER BURGUSU YELEK ÖRGÜSÜ

08.03.2021
724
ŞEKER BURGUSU YELEK ÖRGÜSÜ

ŞEKER BURGUSU YELEK ÖRGÜSÜ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa yelek modelleri arayanların en kısa vakitte örmesini içtenlikle rica ettiğim ve inşallah ilk fırsatta ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Şeker Burgusu Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla canselin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu yeni yelek örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı yelek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini bizlere dile getirdikleri bu Tunus İşi Anne Örgü Yelekna bakmadan geçmeyin lütfen.

Canselin örgü dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Şeker Burgusu Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Şeker Burgusu Yelek Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.