TIĞ İŞİ PİXEL MOTİFLİ BATTANİYE

06.02.2021
1.503
TIĞ İŞİ PİXEL MOTİFLİ BATTANİYE

TIĞ İŞİ PİXEL MOTİFLİ BATTANİYE

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa battaniye örgü modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Sedef Eyla Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı battaniye modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Çiçekli Battaniye Motifina bakmadan geçmeyin derim.

Sedef Ela Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Pixel Motifli Battaniye Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.