Kolları Yaprak Desenli Bebek Hırka

06.09.2022
305
Kolları Yaprak Desenli Bebek Hırka

Kolları Yaprak Desenli Bebek Hırka

Bebek hırkalarından çok güzel bir modelin yapılışıyla devam ediyoruz. Kız bebekleri amacıyla örülmüş kolları yaprak desenli ön ve arkalarında düz desenin kullanıldığı bir hırka örüyoruz. Aynı modeli kol kısımlarında değişiklık yaparak erkek bebek hırka modelleri olarak da örebilirsiniz. Kollarını düz örgülerde değişik renklerle örebilirsiniz. Yada çizgi programı yapabilirsiniz. Kızlar içersinde aynı çizgili desenler yapabilirsiniz. Kol kısımlarında bundan sonra ipleri kullanabilirsiniz. Çok güzel olacaktır. Aynı şekilde örgü etek modelleri, örgü pantolon modelleri de örebilirsiniz.

Kol kısımlarında desen programı yaptığımız el örgü hırka modellerinden bahsedelim. Çok sevilen ahududu örneği ile ördüğümüz hırkamız var. Kız çocuklarında, yetişkinlerde hırka olarak çok sarfedilen bir desen. Ahududu bebek hırkası yapılışı her yaş amacıyla örebileceğiniz bir model. Yazlık el örgüsü bebek hırka yapılışı ise tekrar kollarında ajurlu örgü modellerinden desen çalışması yaptığımız modellerden. Farklı, yeni çıkan, değişik örgü modellerinden bir hırka dilerseniz bebek örgü hırka modelleri açıklamalı modele göz atabilirsiniz. Gelelim şimdi rengiyle, modeliyle çok beğeneceğimiz kolları yaprak desenli bebek hırka yapılışını incelemeye.

1 yaş amacıyla uyumlu 3,5 mm şişle örülmüş kolları yaprak desenli bebek hırka yapılışı hazırladık. Aynı örnek olarak programını ilmek adetlerini ayarlayarak daha büyük çocuklar amacıyla genç kızlar amacıyla yetişkinler amacıyla örebilirsiniz. Çok güzel olacaktır. İp tercihini ise örmek dilediğiniz mevsime göre belirleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.