Sıralı Çamlar Yelek Örneği

03.01.2021
2.962
Sıralı Çamlar Yelek Örneği

Sıralı Çamlar Yelek Örneği

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa yelek modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Sıralı Camlar Yelek Örneğini sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Cansel Yelek Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine tercih edip örebileceğiniz bu desenli yelek modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni yelek örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yeni Çeyizlik Gelin Yeleği linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla emek sunarak anlattıkları bu Sıralı Camlar Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıralı Çamlar Yelek Örneği Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.