İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli

10.01.2022
118
İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli

İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli

İki şiş ajurlu uçurtma modeli yapılışı ismi kadar görüntüsü de eğlenceli bir modelle birlikteyiz. İki şiş yöntemiyle örülen ajurlu uçurtma modelinin video anlatımını siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bütün örgülerinize çok yakışacak bir model. İster erişkin ister bebek örgülerine uygulayabilirsiniz. Görselliği güzel olan modeli dilediğiniz örgü modellerinde kullanabilirsiniz. İki iş örgü modelleri her devre amacıyla vazgeçilmez örgü modelleri olmaktadır.

Şiş örgü modelleri kazak, yelek ve hırka yapımı erişkin gruplarında en çok sarfedilen örgü yöntemi olmaktadır. Yine şal ve atkı yapımında da iki şiş modeller sık tercih edilenler arasında yer almaktadır.

İki şiş örgü modellerine alışan bayanlarımız değişik teknik örgü modellerini çok tercih etmemektedirler. Genellikle şiş örgü modellerine göz atmaktadırlar. Sayfamızda her kesime ideal örgü çeşitlerimiz bulunmaktadır. Örgü modellerimiz video anlatımlıdır. Sizlere gerektiğince basitlik sağlayacaktır. Genellikle yeni başlayan arkadaşların videolarımıza göz atmasını tavsiye ediyorum.

Bu güzel iki şiş modelin anlatımı amacıyla Terapim Örgüm kanalına teşekkürlerimi sunuyorum.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

İki Şiş Ajurlu Uçurtma Modeli Yapılışı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.