Degrade Bebek Yeleği Yapımı

20.05.2021
461
Degrade Bebek Yeleği Yapımı

Degrade Bebek Yeleği Yapımı

Merhaba sevgili arkadaşlar; Bu videomuzda güzel renkli bir bebek yeleği yapacağız beraber. Degrade bir yelek tığ işi gerçeklştirmeyi denedik. Kız çocukları amacıyla gerektiğince güzel şık yelek çalışması olduğunu düşünüyorum. Annelerimiz gerektiğince beğenerek örecekleri güzel bir degrade yelek yapılışı olacaktır.

Farklı renklerde ip seçimleri seçebilirsiniz. Yapımı gerektiğince basit olan baştan sona video anlatımlı olan siz kıymetli canimanne.com takipçilerin beğenisine sunuyoruz. Bir çok annemiz, teyzemiz büyük annelerimizin torunları amacıyla bu kış en güzel degrade bebek yelekleri yapılışları olacağını düşünüyorum. Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız amacıyla video anlatımlarımız gerektiğince yarar sağlayacaktır.

Yeni değişik örgü ve yelek yapılışlarında yine beraber olma dileğiyle, yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin ufaklıklar iyi zamanlarda giymesi dileğiyle hoşçakalın
Modelimiz yakadan başlama 3 renk ip kullandım ben. Sizler ip rengini azaltabilir ya da artırabilirsiniz 2 kat olacağı amacıyla çok kalın ipleri tercih etmemiz gerekmektedir.

Ben ince bebe iplerinden elimde olanları değerlendirdim. Lif ipi kalınlığında olan bebe ipleri var onlarla yapabilirsiniz en ideal onlar olacaktır.

İpinizin kalınlığına göre de tığ numarası seçebilirsiniz. İki buçuk üç yada dört numara olabilir.

Tığ numarası ipin kalınlığına ve sizin örgünüze göre değişecektir onun amacıyla tecrübe ederek doğruyu bulmak en iyisidir.
Yakadan başladığımız yeleğimiz alta doğru tek tek seferde örülüp bitmektedir basit ve kullanımı basit bir yelektir.

videomuz ile alakalı sorularınızı videonun alt kısmındaki yorumlar kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Örgü, örgüler ve el işi, bebek yeleği yapımı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni ya da paylaşım olarak yayınlarsanız çok mutlu oluruz. Video mızın devamlılığı amacıyla beğeni paylaşım gerektiğince önemlidir.

Degrede Bebek yeleği Yapımı VİDEO ANLATIM

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.