Tunus İşi Bebek Eteği

17.03.2021
4.039
Tunus İşi Bebek Eteği

Tunus İşi Bebek Eteği

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı kız çocukları amacıyla harika etek modeli görselliği güzel olan yapılışı basit Tunus işi etek modelini sizlerin beğenisine sunuyoruz.

İstediğiniz ipi tercih edebilirsiniz. Mevsimlik etek olarak ip tüketimi seçilebilir. Kış amacıyla kalın ip tüketimi yapılabilir. Süsleme detaylarını dilediğiniz gibi seçebilirsiniz. Modelde ip olarak bel detayında kullanılmış siz kurdele tüketimi tercih edebilirsiniz. Yine işleme yapılmış etek uç evresinde yalın ya da boncuk tüketimi olabilir. Farklılıklar sizlerin beğenisine kalmıştır. Tunus işi bebek örgülerini sayfamızda bulabilirsiniz. Bir çok örgü ve tığ işi sayfamızda bulunmaktadır. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız.

Tunus işi bebek eteği modeli yapılışı
3 ve 6 aylık bebekler amacıyla uygundur.

1 Yumak ip tüketimi

İki parçadan oluşmaktadır.

54 Zincir çekelim her bir zincirden bir ilmek çıkartalım. Pıtırcık modeli yapıyoruz. Model iki parçadan örülüp dikim prosedürü ve süsleme yapılmaktadır. Tunus işi modelidir. Detaylı yapımı amacıyla video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyorum.

Tunus işi örgü modelleri, tığ işi, örgü etek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.