Adım Adım Amigurumi Dinozor

22.09.2022
665
Adım Adım Amigurumi Dinozor

Adım Adım Amigurumi Dinozor

Örgü oyuncak modellerinin anlatımıyla devam ediyoruz. Sırada çok sevimli amigurumi tanımı var. Adım ismim amigurumi dinozor nasıl örülür izleyerek öğreneceğiz. Çocuklarımıza derhal sevimli dinazor amigurumiyi örmeye başlayacağız. Daha evvelce de fazlası sıhhatli oyuncak modelleri ördük. Çıngıraklar, emzik zincirleri, diş kaşıyıcılar, dönenceler ördük. Pamuklu iplerle en güzel amigurumi modellerini çocuklarımız amacıyla torunlarımız amacıyla ördük. Daha sonra çocuklarımızın keyifle ördüğümüz oyuncaklarla oynamasını izledik. Tabi bize bu hadise daha çok sevinç verdi. Kendi ördüğümüz kalitesinden emin bulunduğumuz amigurumi oyuncak modellerini çocuklarımıza güvenle verdik. Yine güvenle vereceğimiz oyuncak modeli yapılışı hazırladık.

Amigurumiye dair daha değişik modeller dilerseniz evvelceki içeriklerimize de göz atmanızı öneririz. Günümüz konumuz dinozorlar. Dinozor tariflerinden en çok sevilen modelimiz amigurumi t-rex dinozor free pattern modeli. Güzel bir videoda ekledik. Hem de parçaların fazlası detaylı açıklamalı. Türkçe açıklamalı oyuncak tanımı dilerseniz amigurumi dinazor tanımı Türkçe modele göz atmanızı öneririz. Daha çok model anlatımı her vakit bulunduğu gibi evvelceki içeriklerde.

Eğer amigurumi örmeye ilk defa başladıysanız amigurumi tekniklerini bilmiyorsanız, amigurumi amacıyla hangi ipleri kullanmanız gerekliliğini bilmiyorsanız yada amigurumi fotoğraf çekimleriyle alakalı bulgular dilerseniz tekrar evvelceki içeriklerimize göz atabilirsiniz. Şimdi ismim ismim amigurumi dinozor nasıl örülür öğrenelim.

3 renk kullanarak ördüğümüz çok sevimli bir dino zarifi hazırladık. Beyaz, sarı ve kahve tonlarında bir ip kullanıyoruz. Amigurumi amacıyla pamuklu ipler kullanırsanız oyuncaklarınız daha güzel görünür ve kaliteli olur. Ama tabi ip fiyatları malum. Aldı kafasını gidiyor. Yine sizler en güzel ipleri bütçenize ideal ipleri tercih edebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.