Seher Yıldızı Lif Modeli

13.10.2020
3.615
Seher Yıldızı Lif Modeli

SEHER YILDIZI LİF MODELİ YAPIMI

Mutluluk ve huzur dolu güzel günleriniz olsun bayanlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Yeni ve güzel lif modelleri yapılıyor, yeni sezon lif modelleri arasında konumunu alacak, Seher Yıldızı Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, dizayn olarak oluşturulan bu model, gayet güzel olmuş, çeyizlik olarak yapabilirsiniz.

Yapraklı Lif Modeli
Lif modelimiz Renkli Lif Yeni Sezon Lif Modelleri arasında konumunu almış, Seher Yıldızı Lif Modeli Yapımında 2 adet ana renk ve orta çiçeği amacıyla 1 renk kullanılmış, modelimiz yapraklar durumunda işlenerek birleştirilmiş, yapımı zor olan değil, tığ işi işlemeyi biliyorsanız sizler de yapabilirsiniz, bu modeli zevkinize göre istediğiniz renklerle uygulayabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, en güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle eskiden paylaştığım Yeni Sezon Lif Modelleri ortamında yer alan, Çiçek Tarlası Lif Modeli Yapımına da bir göz atın derim.

Renkli Lif Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Seher Yıldızı Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.