Anlatımlı Bebek Yeleği

02.07.2020
4.209
Anlatımlı Bebek Yeleği

Anlatımlı Bebek Yeleği
Merhaba arkadaşlar bu videoda sizlere su taşı modeli ile örülen hem kolay hemde şık yeleğimizi baştan sona anlattım.Hepinize kolay gelsin
Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa kolay bebek yelek örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra yavrularınıza çok yakışacak olan bu Anlatımlı Kolay Bebek Yelek Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.
Anlatımlı Kolay Bebek Yelek Yapımı
Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışacak olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Bebek Yelek Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat bayanlar.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Beğenilen Bebek Yeleklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Yazlık Bebek Yelek Örgü Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.
Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Anlatımlı Kolay Bebek Yelek Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.
https://youtu.be/gKBMaRUkRLU

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.