ZİNCİR KALPLİ TIĞ OYASI

01.02.2021
2.658
ZİNCİR KALPLİ TIĞ OYASI

ZİNCİR KALPLİ TIĞ OYASI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa tığ oyası örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve eminim ki yazma işlemesini bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Zincir Kalpli Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla oya ve dantel dünyası türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendi beğendiğiniz canlı renkler ile dilerseniz de evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir oya modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu İğneden Tığa Oya Modeli linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Zincir Kalpli Tığ Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Zincir Kalpli Tığ Oyası Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.