Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı

26.09.2022
1.337
Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı

Popcorn Motifli Örgü Süveter Yapılışı

Ünlü markaların defilelerinde gördüğümüz örgü modelleri ve yapılışlarını daha ucuza mal ederek resimden bakarak model çıkartıp örebiliriz. Tıpkı az sonra paylaşacağımız popcorn motifli örgü süveter yapılışı gibi. Popcorn motifleri yalnızca örgü süveter modelleri olarak değil resimde de görüldüğü gibi örgü etek modellerinde de kullanabilirsiniz. Hatta çok güzel bebek battaniyesi modelleri, örgü yatak örtüsü modelleri örebilirsiniz. Popcorn motifleri battaniye ve yatak örtülerinde çok kullanıyoruz. Gerçekten çok güzel duruyor.

Yeni model örgü süveter yapılışına geçmeden evvelce daha evvelce bahsetmiş olduğumuz modellere değinelim. Renkli iplerle tek renk iplerle kendinize çok güzel süveterler örebilirsiniz. Örneğin örgü süveter örneği çok zarif ve çok kullanışlı. Yaz kış kullanabilirsiniz. Yuvarlak motifli süveter yapılışı tekrar örmesi eğlenceli yaz kış kullanılacak örneklerden. El örgü süveter modellerinde elinizde olan ipleri de kullanabilirsiniz. Renkli motiflerden, düz tığ işi örneklerden çok güzel süveter modelleri meydana çıkaracaktır. Fikir alabilmek dilerseniz evvelceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi çok beğeneceğiniz popcorn motifli örgü süveter yapılışını öğrenelim.

Birazdan motifimizin hem süveter hem de etek olarak örüldüğünde nasıl durduğunu inceleyeceğiz. Hem vanilya rengi hem de beyaz renkle örülmüş. Her iki renkle de çok güzel olmuş. Birazdan yabancı örgü modelleri olarak videodan süveterin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Sizler de dilerseniz süveter, etek, pantolon ya da battaniye gibi detaylı örgülerde kullanabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.