Büyükler İçin Yakadan Başlama Hırka

18.09.2022
2.258
Büyükler İçin Yakadan Başlama Hırka

Büyükler İçin Yakadan Başlama Hırka

Yakadan başlama örgü modellerini genellikle bebekler amacıyla çocuklar amacıyla ördük. Bugün ise büyükler amacıyla çok hoş el örgü hırka modellerinden bahsedeceğiz. Büyükler amacıyla yakadan başlama hırka yapılışı. Kalın iplerle ördüğümüz spor duran örgülerden. Kullanmayı çok sevdiğiniz kış boyu üzerinizden çıkarmak istemeyeceğiniz şiş örgü hırka modellerinden olacak. Hırka modelleri amacıyla bütün detaylar yabancı örgü modelleri videosunda. Hırkayı örerken yaka düşüklüğü de yapıyoruz. Bebek örgülerinde çok kullandığımız bir teknik. Şimdi büyükler amacıyla ördüğümüz hırkada kullanıyoruz. Genç kızlarınız içersinde örebilir kendiniz içersinde örebilirsiniz. Küçük kızlarınız içersinde örebilir çok güzel anne kız takımlar yapabilirsiniz.

Hırka amacıyla alize ip kullanıyoruz. Renk ve model muhteşem. Sizde sevdiğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Örneğin geçen zamanlarda tığla ajurlu hırka yapılışı paylaşmıştık. Yine rengi de modeli de çok güzel olan örgülerden. Hırka yapımı anlatımlı ipte batik iplerde kullanabilirsiniz. Örgü ceket modelleri görünümde duran el emeği göz nuru örgü hırka yapılışı video anlatımlı tanıma geçiyoruz.
Çok komplike hesaplara lüzum duymadan basitçe her vücuda göre öreceğimiz hırkalardan. Haraşo örneği ile beraber düz örneği kullanıyoruz. Yakalarda lastik kullanıyoruz. Kol uçlarında ise bambaşka bir numune kullanıyoruz. Tamamlandığında ise alttaki gibi bir model çıkıyor.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.