Tığ İşi Tunik Süveter Modeli

14.01.2021
862
Tığ İşi Tunik Süveter Modeli

Tığ İşi Tunik Süveter Modeli

Tığ işi tunik süveter modeli yapımı gerektiğince şık ve basit olan Tunus işi yöntemi basit süveter modelini dilediğiniz süsleme ayrıntılarını tercih ederek yapabilirsiniz. Tunik süveter modelini etek bölümünü uzatarak elbise modeli olarak uygulayabilirsiniz.

Tığ işi süveter modelimiz değişime gerektiğince elverişli örgü modelidir. Farklı ayrıntı olarak inci, çiçek süslemesi, kurdele kullanılabilir. Sizlerin seçimine ve beğenisine kalmıştır.
Kız çocukları amacıyla tunik örgü modelleri çok yakıştığını düşünüyoruz. Bu güzel modelimizi video anlatımını izleyerek rahatlıkla yapabilirsiniz. Farklı renk ve ip seçebilirsiniz. Yeni video anlatımlarda yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
Tığ işi tunik süveter modeli yapımı
3,5 ve 4,5 Yaş amacıyla uygundur.
2 Renk ip tüketimi orta kalınlıkta bebe ipi model anlatımında kullanılmıştır.
Tunus şişi 5 numara kullanılmıştır.
62 Zincir çekerek her zincirden ilmek çıkartalım. İlk ilmeği tek ileri ilmekleri çift topluyoruz. Model anlatımı bu şekilde kol kesimine kadar aynı yöntemi yapıyoruz. Arka ve ön parça aynı şekilde örülmektedir. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan herkese şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.
Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.