FISTIKLI YELEK VE BATTANİYE YAPILIŞI

12.02.2021
1.026
FISTIKLI YELEK VE BATTANİYE YAPILIŞI

FISTIKLI YELEK VE BATTANİYE YAPILIŞI

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa fıstıklı yelek örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı ön görü ettiğim bu Tığ İle Fıstıklı Yelek Ve Battaniye Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan dilerseniz de çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu Yeni Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Anlatımlı Yelek Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Ajurlu Süpürge Yelek Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İle Fıstıklı Yelek Ve Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İle Fıstıklı Yelek Ve Battaniye Yapımı Videosu

https://youtu.be/cK9ljv0zf60

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.