Örgü Hasır Çanta Modeli

17.10.2022
606
Örgü Hasır Çanta Modeli

Örgü Hasır Çanta Modeli

Bu dönemlerde çok ses getiren çanta modellerinden bir tanesinin anlatımını sizlerle buluşturuyoruz bugün. Kağıt ipten örülen bu çantayı daha evvelce büyük ihtimalle gördünüz ancak nasıl yapıldığını bulamamış olabilirsiniz. Anlatım videosu ile beraber çantanın anlatımını sizler ile buluşturuyoruz.

Kağıt iplikten oluşturulan çantalar gibi ünlü markaların sattığı pahalı çantaların yapımı şu sıralar gerektiğince popüler. Çoğu modelin anlatımını sizler ile paylaşmaya devam edeceğiz. Çantaları ördükten sonra görenler nerden aldığınızı merak edip kesinlikle soracaklardır.

Gülcan Volkan Duran anlatımı ile öreceğimiz çantayı tüm kombinleriniz ile kullanabilirsiniz. Çok şık ve rahat bir çanta bulunduğu amacıyla gerektiğince çok tercih ediliyor.

Çantanın yapımında
%100 kağıt karışım ip
3.5mm yani 6 numara tığ kullanılmıştır.
Kağıt ip kullanarak daha evvelce rastgele bir şey örmediyseniz örerken biraz zorlanabilirsiniz. İpin yırtılması gibi bir halde karşılaşırsanız ipi biraz ıslatabilirsiniz. Kağıt ipler hafif nemli iken örmek alışana kadar basitlik sağlayacaktır.

Gülcan Volkan Duran Kanalına güzel anlatımından ötürü teşekkürlerimizi iletiyoruz. Videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin.

Bunun gibi daha pek çok çanta modeli anlatımı, basit bilgi, çeyizlik örgüler, bebek örgüleri ve yemek tarifleri amacıyla sitemize göz atmayı ve takipte kalmayı unutmayın.

Örgü Hasır Çanta Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.