TOMURCUKLU YILDIZ LİF TAKIMI

31.01.2021
1.449
TOMURCUKLU YILDIZ LİF TAKIMI

TOMURCUKLU YILDIZ LİF TAKIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, bilhassa basit yıldız lif örnekleri rmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakması gerekliliğini düşündüğüm ve yapımı da en az kendisi kadar çok zarif olan bu Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tam manasıyla El Emeği Öğrenelim Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve tığ işi grup liflerinin en tatlı hallerinden olan bir o kadar da göze hoş gelen bu Yıldız Lif Modelini umarım sizlerde bitirip güzel vakitlarda kullanabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemize eklediğimiz başka bir İki Renkli Yıldız Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde hayranlık duyduğu bu Kirpikli Yıldız Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

El Emeği Öğrenelim Youtube Kanalına detaylı ve içten dille anlattığı bu Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Tomurcuklu Yıldız Lif Takımı Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.