Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Yapımı

04.01.2021
1.475
Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Yapımı

Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Yapımı

Melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa kare lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra banyonuzda renk katacak olan bu Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o iki renklerinin uyumlu oluşunu hoş bulacağınızı ön görü ettiğim bu Yıldız Çiçekli Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yepyeni Lif Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Beşgen Kolay Lif Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Yıldız Çiçek Lif Yapımı Videosu

https://youtu.be/cBek7tYbNRw

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.