FISTIKLI ÖRGÜ ATKI YAPILIŞI

17.02.2021
953
FISTIKLI ÖRGÜ ATKI YAPILIŞI

FISTIKLI ÖRGÜ ATKI YAPILIŞI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, bilhassa tığ le örgü atkı örnekleri severlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını rica ettiğim ve tam da bu kış soğuklarının başladığı dönemlerde örüp kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Gülcan Volkan Duran türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Örgü Atkı Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Örgü Atkı Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Şirince Modeli Gösterişli Atkı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.