KALPLİ POPCORN BATTANİYE MOTİFİ

05.02.2021
1.113
KALPLİ POPCORN BATTANİYE MOTİFİ

KALPLİ POPCORN BATTANİYE MOTİFİ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, bilhassa popcorn battaniye modelleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki son dönemlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Kalpli Popcorn Battaniye Motifi Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Örgücü Şirin Yeni türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o kalpli motiflerine en az benim kadar çok hayran kalacağınıza emin olduğum bu Battaniye Örgü Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Battaniye Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde aslında çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kalpli Kare Battaniye Motifi Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Örgücü Şirin Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Kalpli Popcorn Battaniye Motifi Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Kalpli Popcorn Battaniye Motifi Yapılışı Videosu

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.