Yazlık Ajurlu Yollar Modeli

24.03.2020
1.265
Yazlık Ajurlu Yollar Modeli

Yazlık Ajurlu Yollar Modeli
Ajurlu yollar örgü modeli ile bayan yelekleri yapabilirsiniz. Bir çok örgüde kullanabileceğiniz bu örgü tekniğinin yapımına yer verdik.
Örgü videoları ile örgü öğrenmek isteyenlere anlatımlı modeller paylaşıyoruz. Paylaştığımız örgü videoları ortamında örgü tekniklerinin yapılış aşamaları yer alıyor. Sonuç olarak ziyaretçilerimiz yapacakları örgülerde kullanacakları örgü tekniklerini öğrenmiş oluyor. Ajurlu dalgalar örgü modeli de bu örgü tekniklerinden yalnızca bir tanesidir.
NesrinceÖrgüler kanalında yayınlanan anlatımlı örgülere uzun süredir yer vermiyorduk. nesrin hanım kanalında örgü dersleri yayınlıyor. Örgüye yeni başlayanlar ve yeni örgü tekniklerini öğrenmek isteyenler amacıyla kanalda yayınlanan onlarca video var. Sitemizde daha evvelce hanımlar anlatımlı örgü tekniklerine yer vermiştik. Şimdi kaldığımız yerden devam edip örgü tekniklerini paylaşmaya devam ediyoruz.
Lastik yapılmadan da başlanan bir model Ancak bu örgüye başladığınız ilk iki sırayı çok sıkı örmezsenİz daha güzel görünür, örerken hem daha rahat edersiniz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.