KAPÜŞONLU AYICIKLI BEBEK YELEĞİ

26.01.2021
1.510
KAPÜŞONLU AYICIKLI BEBEK YELEĞİ

KAPÜŞONLU AYICIKLI BEBEK YELEĞİ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa kapüşonlu bebek yelekleri  tipleri arayanların muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve dilerseniz de kızlarınız amacıyla örüp çeyizlik niyetine sandığa kaldırabileceğiniz bu Tığ İşi Kapüşonlu Ayıcıklı Bebek Yeleği Yapımını sitemizde yayınlıyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Örgü Aşkım Bebeğim türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o üzerin de ki desenlerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Ayıcıklı Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Bebek Yelekleri  tiplerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini hayranlıkla dile getirdikleri bu Tek Parça Bebek Yelek Yapılışına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Aşkım Bebeğim Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Tığ İşi Kapüşonlu Ayıcıklı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Kapüşonlu Ayıcıklı Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.