Kadife İpten Bandana Yapımı

04.11.2020
3.387
Kadife İpten Bandana Yapımı

Kadife İpten Bandana Yapımı

Tığ işi örgü modelleri ile kadife iple bandana yapıyoruz. Örgü saç bandı yapıyoruz. Bebek battaniyesinden, amigurumilerden çoğalan iplerinizi değerlendirerek kadife ipten bandana yapımı ile değerlendirebilirsiniz. Kadife ipten bandana yapımını her yaşa göre ayarlayabilirsiniz. İnç olarak ölçülerini vereceğiz. Hesaplayarak her yaşa göre örebilirsiniz. Örgü saç bandı yapımı anlatımlı modeli süper basit ve çok şık. Saç bandı yapılışından çoğu numune paylaştık. Küçük bebekler amacıyla erişkinler amacıyla misallerimiz var. Örgü dışında kumaşlarla yapılmış misaller var. Tülle yapılmış saç bandı modelleri var. Videolu örgü saç bandı yapımı pirinç örgü modeli ile yapılmış fiyonklu bir model. Anlatımlı saç bandı yapımı tığ ile ördüğümüz misallerden. İlk paylaştığımız modellerden. Ardından çoğu numune paylaştık. Kadife ipten bandana yapımı detaylarına geçiyoruz. Hazırlayın parça ipleri.

Kadife İpten Bandana Nasıl Örülür?

Yeni doğan bebeklerden erişkin bayanlara kadar bütün ölçülerin detaylarını hazırladık. İnç olarak verilmiş ama cm dönüştürerek çok rahat bir şekilde örebilirsiniz. Yumuşacık bir saç bandı. Her renk ile güzel duracak. Yeni doğan bebeklerden kendinize de örebilirsiniz. Saç bandı yapımı örgü kalın iplerle örüldüğü amacıyla bu ölçülerde ideal oluyor. Kalın iplerle de örebilirsiniz. İnce iplerle örebilirseniz. Ölçüler değişecektir. İnce ipleri birkaç kat yaparak kullanabilirsiniz. Kadife ipten bandana yapımı amacıyla kadife iplik ve 5,5 mm tığ kullanıyoruz.

Bebek ve çocuk ebatı amacıyla 25 zincir, bayanlar amacıyla 30 zincir çekerek başlıyoruz. Üzerine trabzan yaparak devam ediyoruz.

Yapılışını ismim ismim inceledik. Birazdan videolu olarak izleyeceğiz. Bittiğinde nasıl durduğuna bakalım. Kadife ipten bandana inşasının son hali.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.