İKİ RENKLİ BÜZGÜLÜ ÖRGÜ

05.01.2021
1.037
İKİ RENKLİ BÜZGÜLÜ ÖRGÜ

İKİ RENKLİ BÜZGÜLÜ ÖRGÜ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa örgü örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren ilk fırsatta gerçekleştirme amacıyla niyetlendiğim bu İki Renkli Büzgülü Örgü Örneğini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla şerifenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik yeni örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini bizlere söyledikleri bu Yeni Yelek Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin örgü dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu İki Renkli Büzgülü Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Renkli Büzgülü Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.