Keçe Tabanlı Güzel Patik

27.10.2020
2.606
Keçe Tabanlı Güzel Patik

KEÇE TABANLI GÜZEL PATİK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun bayanlar, Rabbim her gününüzü huzurla doldursun inşAllah. Değişik ve değişik patik modellerini sizlerle paylaşmaya devam ediyorum, 2019 son çıkan patik modellerinden olacak, çok hoş görüntülü Keçe Tabanlı Güzel Patik Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz keçe taban üstüne yapılmış, aslında çok hoş olmuş ve çok güzel görünüyor.

Keçe tabanlı patik modelimiz Emelce Örgüler 2019 Son Çıkan Patik Modelleri ortamında konumunu almış, Keçe Tabanlı Güzel Patik Yapımında 2 renk ip kullanılmış, sizler zevkinize göre istediğiniz renkleri yapabilirsiniz. Modelimizin keçe taban üstüne yapılması daha sağlam olmasını sağlamış, hem de basit basit kaymamasını sağlayacaktır, sizler de videomuzu izleyerek bu güzel patik modelimizin nasıl yapıldığını rahatlıkla anlayabilirsiniz, şuandan yapacaklara basit gelsin, iyi zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Keçe Tabanlı Patik Modelleri arasında yer alan, Tunus İşi Keçe Taban Patik Yapımına da muhakkak bakın derim, harika bir model.

Emelce Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Keçe Tabanlı Güzel Patik Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.