En Kolay Gösterişli Patik Yapımı

15.03.2020
3.329
En Kolay Gösterişli Patik Yapımı

En Kolay Gösterişli Patik Yapımı
En basit gösterişli patik yapımı tığ işi patik modeli arayan arkadaşlarımız amacıyla gerektiğince basit olan ve görselliği güzel patik modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.
Çeyizlik ve günlük kullanıma ideal modeldir. Yeni öğrenen patik örneği arayan arkadaşlarımız amacıyla en basit patik modeli olduğunu düşündüğümüz örgü patik modelidir.
Patik modelleri ayağımızda gerektiğince çok kullandığımız giysilerimiz arasındadır. Kış süresince patik ayağımızda olmaktadır. Durum bu tür olunca patik yapılışları da artmaktadır. Hanımlarımız kıyafetlerine uyumlu renk seçimi ile gerçekleştirdikleri patiklerle şıklık ve görselliği yakalamaktadırlar.
Çeyizlerde patik modelleri gerektiğince önemlidir. Nişan bohçalarında patik modeli büyüklere armağan olarak yer verilmektedir. En güzel patik modelleri çeyizler amacıyla ayrı seçilmektedir.
Farklı patik örnekleri ve video anlatımlı yapılışları amacıyla sayfamıza bakmadan karar vermeyiniz. Bir çok modeli bulabilirsiniz. Yeni örgü modellerinde yine beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..
1 Tane patik ipi
2 1.75 mm tığ
Makas
37 ve 38 Numara ayaklar amacıyla idealdur.
Sihirli halka yapalım. Halkanın amacıylae 13 adet tırabzan yapalım. 2 sırada 26 tırabzan yapalım. 3 sırada 39 tırabzan yapalım 4 sırada 48 tırabzan yapalım. 5 sırayı 48 tırabzan yapalım. 6 sırada alt tabanı 13 adet tırabzan yapalım. Ön modelde 7 adet yuva yapalım ve 9 sıra örelim. Yan bölümünü ayıralım. 3 kıyı tırabzanı ve 1 adet yan alanı amacıyla yuva yapalım. 11 sıra yan bölümünü örelim. Topuk eksilmesini yapalım. Kenar oyasını da 1 sıra tırabzan yapalım modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Deneyecek herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.