MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAPIMI

15.01.2021
3.245
MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAPIMI

MUHTEŞEM İĞNE OYASI YAPIMI

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa iğne oyası örnekleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle tavsiye ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa vakitte işlediğinizden sonra çok şık duracak olan bu Muhteşem İğne Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla ayşenin oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve ister evde çoğalan ipleriniz ile dilerseniz de kendi alacağınız renkler ile tercih edebileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir çeyizlik iğne oyalarından olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Farklı Ve Güzel İğne Oyası linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ayşenin İğne Oyaları Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Muhteşem İğne Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Muhteşem İğne Oyası Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.