Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

13.06.2020
2.361
Rüzgar Gülü Lif Yapılışı

Rüzgar Gülü Lif Yapılışı
Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa farklı örgü lif modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik liflerinde olmazsa olmazlarından benim de çok hoş bulduğum bu Çok Güzel Rüzgâr Gülü Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Çok Güzel Rüzgar Gülü Lif Yapılışı
Tam manasıyla Pamuk Örgü Liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetlerine tercih edebileceğiniz bu Örgü Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.
Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Örgü Lif Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Çapraz Pıtırcık Kare Lif Yapımına bakmadan geride bıraktığımız çok pişman olur.
Pamuk Örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Çok Güzel Rüzgâr Gülü Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.