Farklı Tığ Oyası Yapılışı

14.06.2020
4.287
Farklı Tığ Oyası Yapılışı

Farklı Tığ Oyası Yapılışı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yuce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa farklı tığ oyaları tipleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını şiddetle göz atmasını rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik oyalarından olmazsa olmazlarından olan bu Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.
Tam manasıyla Kıymetli El İşleri türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve evde çoğalan ipleriniz ile ya da yazma rengine ideal şekilde tercih edebileceğiniz bu Farklı Oya Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Tığ Oyası Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçmeyin derim.
Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Yeni Ve Farklı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.