TIĞ İLE AMİGURUMİ KABAK YAPIMI

30.12.2020
1.153
TIĞ İLE AMİGURUMİ KABAK YAPIMI

TIĞ İLE AMİGURUMİ KABAK YAPIMI

Gününüz hayırlı ve huzurlu olsun hanımlar. Rabbim şerleri sizlerden uzak hayırları yakın eylesin. Tığ işiyle harikalar yapılmaya devam ediliyor, amigurumi modelleri ortamında yer alacak, çok şeker görünen Tığ İle Amigurumi Kabak Yapımını sizlerle paylaşıyorum, aslında çok hoş olmuş, yapımı da çok basit, evinizi süslemekte dekor olarak kullanabilirsin.

Amigurumi modelimiz Atolyehobi Amigurumi Modelleri arasında konumunu almış, Tığ İle Amigurumi Kapak Yapımında çok ayrıntılı şekilde yapımı anlatılmış, yapımı gayet basit, nasıl yapıldığını anladığınız da istediğiniz büyüklükte zevkinize göre yapabilirsin, isterseniz farklı ebatlarda birkaç adet yaparak mutfağınızda dekor olarak kullanabilirsiniz. Yapacak olanlara şuandan basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle kısa vakit evvelce paylaştığım Amigurumi Modelleri arasında yer alan, Amigurumi Maymun Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

Atolyehobi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Tığ İle Amigurumi Kabak Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.