Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımı

12.06.2020
6.705
Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımı

Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapımı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa farklı tığ oyası modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Kıymetli El İşleri Oyalarına aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Güzel Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat örgü sever bayanlar.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Yeni Tığ Oyası Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Narin Ve Güzel Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına içten şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu Ütüsüz Kalıp Gibi Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.