Amigurumi Örgü Mısır Yapılışı

09.03.2021
1.673
Amigurumi Örgü Mısır Yapılışı

Amigurumi Örgü Mısır Yapılışı

Amigurumi modelleri video anlatım var mı ? Amigurumi nasıl yapılır ? Örgü mısır yapılışı video anlatım Amigurumi örgü mısır yapılışı anahtarlık ve buzdolabı süsü amacıyla kullanabileceğiniz harika tığ işi örgü modelidir. İstediğiniz boyutta yapabilirsiniz. Detaylı video anlatımlı olması rahatlıkla gerçekleştireceğiniz model olacaktır.

Bir önceki paylaşımımız da amigurumi domates modelini sizlere sunmuştuk linkini yazımızın içersinde paylaştık buzdolabı süsü tür olarak yapabilirsiniz ya da dilerseniz meyve tabağı olarak masa üzeri süsü yapabilirsiniz. Hediyelik olarak yeni ev alan arkadaşlarımız mevlütlerin de dağıtarak hediye edebilirler.

Sayfamızda örgü modelleri, amigurumi yapımı değişik örnekleri bulabilirsiniz. Amigurumi anahtarlık ya da magnet olarak yapılışları video anlatımlı olarak sitemizde bulunmaktadır. Yeni örgü modellerinde tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..

Amigurumi örgü mısır yapılışı
2 Renk lif ipi kullanımı

Dikiş iğnesi

Elyaf

Elinize yatkın tığ seçimi

Sihirli halka yaratarak başlayalım, üç zincir çekelim ve halkanın amacıylae 15 trabzan yapalım. Devamında dört zincir çekelim ve aynı noktaya zinciri saymadan 5 adet çift trabzan yapalım ve popkorn yapıyoruz ve iki zincir ile sıkılaştıralım derhal yanına tekrar aynı prosedürü yapalım sırayı bu tür tamamlayalım. Aynı prosedürü 7 sıra olarak tamamlayıp, azaltma prosedürüne geçelim keserken amacıylai elyaf ile dolduralım ve bitirelim. Yaprak detayına geçelim yaprak detayını dikelim mısır modeli hazırdır. Detaylı yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Amigurumi yapımı, tığ işi modelleri, örgü ve el işleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince değerlidir.

https://youtu.be/6FwTpbOKzIc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.