ŞİŞLE KAKTÜS ÖRGÜ MODELİ

06.01.2021
2.120
ŞİŞLE KAKTÜS ÖRGÜ MODELİ

ŞİŞLE KAKTÜS ÖRGÜ MODELİ

Sevgili bayanlar gününüz hayırlı bereketli ve huzurlu olsun, her daim yüzünüz hep gülsün, yuvanız mutlulukla dolsun. Gün geçtikçe daha farklı ve daha güzel örgü modelleri çıkıyor, iki şiş bayan yelek örgü modellerinden olabilecek, Şişle Kaktüs Örgü Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, çok dikkat çekici ve güzel bir örgü modeli olmuş, ben çok beğendim, istediğiniz türde örgüye uygulayabilirsiniz.

Bu güzel örgü modelimiz Gönülden Örgüler Şişle Örgü Modelleri arasında konumunu almış, isterseniz İki Şişle Kaktüs Örgü Yapılışından biraz bahsedeyim. 3 numara şiş ve angora ip kullanılarak yapılmış bu örgü modelimizi, istediğiniz kalınlıkta iple ve şişle yapabilirsiniz. Bayan yeleklerinde, örgüler de kullanabilirsiniz, her şekilde çok güzel olacaktır, sizlerin maharetli ellerinden en güzel örgülerin çıkacağına eminim, şuandan basit gelsin.

Kısa vakit evvelce sizlerle, İki Şiş Örgü Modellerinden olan Tomurcuklu Yaprak Örgü Modeli Yapımını paylaşmıştım, ona da bakarak düşünce edinebilirsiniz.

Gönülden Örgüler Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Şişle Kaktüs Örgü Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

Şişle Kaktüs Örgü Modeli Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.