ÇEYİZLİK BOT PATİK ÖRGÜ

07.03.2021
1.030
ÇEYİZLİK BOT PATİK ÖRGÜ

ÇEYİZLİK BOT PATİK ÖRGÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa patik örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle dile getirdikleri ve benim de gördüğüm andan itibaren ilk fırsatta gerçekleştirme istediğim bu Çeyizlik Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla gülümseten marifetler patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkler ile ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni patik modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İki Şiş İle Boncuk Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Gülümseten Marifetler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Çeyizlik Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çeyizlik Bot Patik Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.