Sosyete Ev Babet İle Modeli

17.11.2020
1.225
Sosyete Ev Babet İle Modeli

Sosyete Ev Babet İle Modeli

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere örgü tabanlı bir ev babet patik ten bahsederek sizlere düşünce olsun istedim.
Değişik bir yapılışıyla bu güzel sosyete babet modeli umarım sizlerde beğeneceksiniz gerçekleştirme dilerseniz de sayfanın sonucunda anlatımlı video var izleyerek yapılışıyla alakalı düşünce edinebilirsiniz.
Çok güzel üzerine işlemeler ile görseli şık oldu sizde farklılık yaparak örgü tabanlı patik modelinizi yapabilirsiniz.
Renkleri ile harika bir model tabanlık kullanarak ev ayakkabı manzarası oldu kalın tabanlık kullanarak dışarı ayakkabı olarak da yapılabilirdi.
Sizlerde yapılış yöntemi öğrenerek farklı bir ayakkabınız olsun ipleri tek renk ya da bunun gibi renkli de yapabilirsiniz yalnızca renkli yapacak olursanız renklerin uyumuna ilgi etmenizi öneririm.
Evet arkadaşlar sizlere düşünce olsun diye bu güzel babet gibi patik modeli sunmak istedim sizlerden de yorumlarınızı beklerim.
Değişik modellerden de bakmak dilerseniz sayfamı takip ederek yeni ve güzel modellerden haberdar olacaksınız umarım bu düşüncelerimi sizlerde katılırsınız şimdi gerçekleştirme isteyenlere şuandan basit gelsin.
Ayaklarınızı saran bu güzel patik tabanlı bulunduğu amacıyla ev gezmelerde ayakkabı yerine kullanabilmeniz mümkün hem el emeğinizi göstermiş olursunuz genellikle yeni gelinler amacıyla çeyizler de harika olacağını düşünerek düşünce edinin diye bu güzel örgü patik modelini sizlere paylaştım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.