4 Günde Şal Nasıl Örülür

07.09.2022
972
4 Günde Şal Nasıl Örülür

4 Günde Şal Nasıl Örülür

Muhteşem örgü şal modellerinden bir anlatımla devam ediyoruz. Çeyizlik şal modelleri olarak günlük şal modelleri olarak öreceğiniz kullanımı basit ve çok zarif bir şal. Adım ismim nasıl örüldüğünü Türkçe videodan izleyerek öğreneceğiz. Biraz zikzak örgü modellerini andırıyor. Omuzları tam örten bolero şal modellerinden yeni örgü modellerinden bir şal. Alize iplerle ince pamuklu – merserize iplerle şalı örebilirsiniz. Hatta bu modellin zincir sayısından ayarlamalar yaparak örgü etek modellerinde de kullanabiliriz. Örgü panço modelleri, örgü pelerin modelleri olarak da kullanabiliriz.

Yeni şal modellerinden daha evvelce ördüğümüz tomurcuk gül şal modeli yapılışını da çok beğeneceksiniz. Yine alize iplerle şalı örebilirsiniz. Gül tomurcuklarının orta kısmına inci dikebilirsiniz. Şiş örgü şal modelleri örmek dilerseniz de begonvil şal yapılışını deneyebilirsiniz. Örmesi keyifle ve ilgi isteyen modellerden. Daha çok örgü şal modelleri ve yapılışı amacıyla evvelceki içeriklerimizi inceleyebilirsiniz. Şimdi 4 günde şal nasıl örülür öğrenelim.
Tığ işi örgü modelleriyle, zikzak örgü modellerini andıran harika bir şal hazırladık. Adım ismim nasıl örüldüğünü bütün ayrıntılarıyla videodan öğreneceğiz. Bu model çok zarif çok güzel örmesi basit ve keyifli. 4 günde tamamlayabilirsiniz. Bence bu şala kum boncuklar eklendiğinde ya da simli, pullu iplerle örüldüğünde de muht

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.