Yenidoğan Örgü Bere Yapımı

19.10.2021
91
Yenidoğan Örgü Bere Yapımı

Yenidoğan Örgü Bere Yapımı

Kış aylarının gelmesi ile birlikte bere ve atkıların tüketimi artmaktadır. Bu gereksinim yenidoğan bere tüketiminde mevsim farketmeksizin geçerlidir. Çünkü yenidogan bere tüketimi her mevsimde gereklidir. Biz de bu tarafta en çok heves alan boyutlarda derledik modelimizi.

Hazır olarak satılan bere modelleri bulunduğu gibi aynı vakitte örgü bere modelleri de mevcuttur. Genellikle son dönemlerde örgü bereler daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Çünkü örgü mamüller tektir ve size özeldir. Bu yüzden de hazır mamüllerden çok daha çok kıymetlidir.

Modelimiz hem kız bebeklere hem de erkek bebeklere uygulanabilir şekildedir. Detayları değiştirerek çok değişik ve güzel neticeler elde edebilirsiniz. Kız çocukları amacıyla gerçekleştireceğiniz bereleri yalın şekilde yapabileceğiniz gibi gösterişli olarak da yapabilirsiniz. Daha gösterişli ve şık bereler gerçekleştirme amacıyla inci, boncuk ve kurdele gibi materyallerden yararlanabilir ya da tığ işi örgü ile çiçek, yaprak gibi motifler yaparak ekleyebilirsiniz. Erkek çocukları amacıyla ise bulut motifi , hayvan ve vasıta figürleri grup simgeleri kullanarak süsleyebilirsiniz. Hem de bebeklerin adlarını işleyerek daha şahsi ve özel neticeler elde edebilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmayın. her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız . Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin diyoruz . Sevgi ve selamlarımızı sunuyoruz…

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.