Sararmış Yaprak Motifli Patik

22.12.2020
1.160
Sararmış Yaprak Motifli Patik

Sararmış Yaprak Motifli Patik

Sonbahar yaprağı motifli bayan patik modeli yapılışı. 5 adet sararmış yaprak ile oluşturulan patik modeli şiş işi örgü ile yapılmaktadır.

Sonbahar aylarındayken en çok karşılaştığımız şeylerden biri de ağaçlardan dökülen sararmış yapraklar. Sokağa çıktığımızda heryerde karşımıza çıkan kurumuş yapraklar sonbaharın görünümsını bizlere gösteriyor. Sararan yapraklar bir çok fotoğraf severlerin görünümsına giriyor.
Bizlerde örgücü hanımlar olarak sararmış olan yaprakların görünümsını patiklere yansıtacağız. Örgü bayan patikleri üstünde görünüm mı olur demeyin. Sonbahar yaprağı desenleri ile gerçekleştireceğiniz patik modelleri çok hoş görünecektir. Tığ işi ve çorap şişleri ile yaprak desenlerini patiğin üstüne işleyebilirsiniz.

23 ilmek 24 sıra örerek patik örmeye başlıyoruz. Ayak numaranız büyük ise uzatabilirsiniz. Patik tamamiyle haroşa örgü ile örülüyor. Patik çorap şişi ile örülüyor. Dilerseniz ince ip kullanabilirsiniz.

Çok güzel olmuş çok beğendiğim bir numune nasıl yaparım diye düşünüyordum Harika oldu bunu sayenizde çok rahat yapacağım.
Çok teşekkür ederiz kolay ve şık sizide son videoma beklerim sevgiler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.