Midye Kabuğu Lif Yapılışı

22.12.2020
1.005
Midye Kabuğu Lif Yapılışı

Midye Kabuğu Lif Yapılışı

Bugün sizlerle midye kabuğu modelinin lif olarak yapılışını göstereceğiz. İki doğrultulu olarak sarfedilen iki renkli örgü lifin yapım adımına buradan ulaşabilirsiniz.

Sitede paylaştığımız örgüler arasında en çok beğenilenlerden bazıları da tamanne doğrulusunda paylaşılanlardır. Kanalda paylaşılan videoları siteye eklediğim vakit genelde çok ilgi görüyor. Demek oluyor ki tam anne kanalında paylaşılan örgüler çok anlaşılır anlatılıyor. Bende genelde kanalda paylaşılan bütün anlatımlı örgüleri burada paylaşmaya özen gösteriyoruz.

En son paylaşılan örgü ise midye kabuğu modeli ile oluşturulan lif modelidir. Dana evvelce Midye Kabuğu Modeli Yelek ve Şal Yapılışı modelini paylaşmıştık. Şal ve yelek amacıyla sarfedilen midye kabuğu örgü modeli ile lif de yapılıyor. İki renk iple ya da daha çok renkteki iple örülebilen, iki doğrultulu da çok güzel görünen bu lif modelinin yapılışına alttaki videodan ulaşabilirsiniz.

Lif modelleri kategorimizde yayınladığımız yeni modelleri kaçırmamak amacıyla takip etmeyi unutmayınız. Her vakit en yeni ve en güzel modeller ile karşınıza çıkacağız. Şimdi midye kabuğu lif modelinin yapılışını öğrenelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.