TIĞ İŞİ BURGULU BATTANİYE ÖRGÜ

04.07.2021
220
TIĞ İŞİ BURGULU BATTANİYE ÖRGÜ

TIĞ İŞİ BURGULU BATTANİYE ÖRGÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa battaniye örnekleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak örmesini şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdikten sonra evinize de renk katacak olan bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla şerifenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınızı düşündüğüm bu battaniye örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir yeni battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Battaniye Ve Lif Örgüleri linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Tığ İşi Burgulu Battaniye Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Burgulu Battaniye Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.