YENİ PULLU BABET PATİK ÖRGÜ

02.03.2021
2.508
YENİ PULLU BABET PATİK ÖRGÜ

YENİ PULLU BABET PATİK ÖRGÜ

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa patik örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Yeni Pullu Babet Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla nihalin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz yalnızca çeyizlik niyetine değil sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine de tercih edebileceğiniz bu yeni patik modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel babet örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Rengarenk Kolay Patik Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Nihalin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek hazırladıkları bu Yeni Pullu Babet Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Pullu Babet Patik Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.