Lifzade kare lif yapılışı

20.08.2020
5.390
Lifzade kare lif yapılışı

Lifzade kare lif yapılışı

Lifzade kare lif yapılışı grup lif modeli arayanlar amacıyla harika grup lif modelini siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bir önceki paylaşımlarımız da yuvarlak, uzun, kese lifzade lif modellerini sunduk grup lif çalışması uygulayabilirsiniz. Yazımızın amacıylae linklerini sizler amacıyla bıraktım rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıca değişik lif örnekleri içersinde tekrar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Güzel lif modelleri bulabilirsiniz. Yeni öğrenen ve sipariş alan arkadaşlarımız içersinde lif örneklerimiz mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar beraber olma dileğiyle hoşçakalınız..

Lifzade kare lif yapılışı
Malzemeler: Ekru renk lif ipi
7 numara tığ
Sarı sim ipi(nakış simi)
22 numara tığ
İğne
Makas

Yapılışı: Yıldız örgü yöntemi ile ördüğümüz kare lif tabanımızı 20 fıstık olarak başlayıp 20 sıra imkan kadar örüyoruz. Kenar programı olarak fıstıkların arasına 2 dolgulu 5 fıstık yaparak ilerliyoruz. Simli ip ile son sırayı örerek kıyı programını bitiriyoruz. Lifimizin üzerine dikmek amacıyla 5 adet gül ve 10 adet yaprak örüyoruz. Yaprakların üzerinde işleme yapıyoruz ve lifimizin üzerine dikerek sabitliyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha çoğu amacıyla linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince önemlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.