YENİ ÇEYİZLİK ŞAL ÖRGÜ

28.02.2021
1.432
YENİ ÇEYİZLİK ŞAL ÖRGÜ

YENİ ÇEYİZLİK ŞAL ÖRGÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa şal örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte ördüğünüzden sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Yeni Çeyizlik Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla örgü sepeti şallarına aslında çok ama çok yakışır olan ve şayet dilerseniz yalnızca çeyizlik niyetine değil sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine de tercih edebileceğiniz bu güzel şal örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı şal örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Gelin Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin lütfen.

Örgü Sepeti Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Yeni Çeyizlik Şal Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Çeyizlik Şal Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.