Küpe Ve Yüzük Organizeri Yapılışı

01.08.2021
522
Küpe Ve Yüzük Organizeri Yapılışı

Küpe Ve Yüzük Organizeri Yapılışı

Dondurma çubukları ile küpe, yüzük organizeri nasıl yapılır bu videomuzda sizlere ayrıntılı bir şekilde anlatımını paylaştık. Geri dönüşüm ve kendin yap kategorisi düşünceleri paylaşmaya devam ediyoruz, çocuğunuz ya da kendiniz amacıyla çok güzel küpe ya da yüzük standı yada organizeri gerçekleştirme dilerseniz bu düşünce tamda size göre. Hazır dondurma çubukları ile ister boyayabilir dilerseniz kendi ahşap görünümüne vernik gibi küçük bir dokunuz ile çok beğeneceğiniz ve uzun vakit kullanabileceğiniz organizer yapabilirsiniz.

Bu yazımızda sizden gelen şu suallere da yanıt vermeye çalışacağız, Dondurma çubuğundan ne yapabilirim? Dondurma çubukları nasıl değerlendirilir? Dondurma çubuğu nerede bulunur? gibi sorularınızın yanıtlarını burada bulabilirsiniz.

Dondurma çubuklarından neler yapılır ? dondurma çubuğu ya da dil çubuğu diye de tanınan bu çubuklar ile şunları yapabilirsiniz,

fotoğraf çerçevesi
bardak altlığı
dekoratif saksı
anı çerçevesi
ders çalışma ortamı amacıyla kalem organizeri
ayna çerçevesi
peçete tutucu peçetelik
telefon tutucu
ahşap küçücük evler
Minyatür oyuncaklar (park, salıncak, araba)
Minyatür objeler (sebze kasası, çiftlik çitleri, oturma bankı)

Dondurma çubuğu ile neler yapilabilir yukarıda tek tek belirttik, fakat siz kendi düşüncelerinizi katarak harika çalışmalar yapabilirsiniz.
Tahta çubuklarla yapilan tasarımlar arasına da yukarıda sunduğumuz düşünceler yer almaktadır. Dil çubukları ile oluşturulan tasarımları okul evveli etkinliklerde kullanılmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.