YENİ BEBEK BATTANİYE ÖRGÜSÜ

05.02.2021
1.248
YENİ BEBEK BATTANİYE ÖRGÜSÜ

YENİ BEBEK BATTANİYE ÖRGÜSÜ

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa battaniye örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak göz atmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla heyecanlandığım bu Yeni Bebek Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla hanım eli örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve ister kendi sevdiğiniz canlı renklerden ya da evde çoğalan ipler ile tercih edebileceğiniz bu güzel battaniye örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı battaniye örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Tığ İşi Battaniye Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Yeni Bebek Battaniye Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Bebek Battaniye Örgüsü Videosu

https://youtu.be/0Sg956p8p9Y

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.