ELBİSELİ LİF MODELİ YAPIMI

26.12.2020
3.799
ELBİSELİ LİF MODELİ YAPIMI

ELBİSELİ LİF MODELİ YAPIMI

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir tüm olacağı ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geride bıraktığımız hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, bilhassa lif modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Lale Buketi Lif Örneğini sitemizde yayınlıyoruz.

Tam manasıyla sibelin liflerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki kısa vakit evvelce bitirdiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu örgü lif modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Yakın bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı lif modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Çok Kolay Lif Örgüsüna bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle örgü Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Lale Buketi Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.