Güpür Görünümlü İki Şiş Örgü

10.06.2023
310
Güpür Görünümlü İki Şiş Örgü

Güpür Görünümlü İki Şiş Örgü

Tığ işi örgü modellerini sevenlerin adedi süratle artmaktadır. Tığ işi yelek, bere, atkı, lif ve daha pek çok örgü modellerine büyük bir talep vardır. Ancak hala fazlası örgü sever değişik iki şiş model ve anlatımını da beklemektedir.

Saadetin el emekleri Youtube Kanalı ile sizlerle buluşturduğumuz iki şiş örgü modelini ister anne yeleği, ister bebek yeleği, battaniye gibi parçalarda kullanabilirsiniz.

İki şiş bu örgü modelini 6 ve 6 nın katları ve +4 ilmek yaparak öreceğiz. Anlatım videosunda 3 numara şişler kullanılmıştır. Siz kullandığınız ipin doku ve kalınlığına göre şiş numaralarınızı ayarlayabilirsiniz. Ancak modelimizi göstermesi amacıyla çok kalın ipler kullanmamaya gayret etmeniz gerekmektedir.

Saadetin el emekleri Youtube Kanalına bu güzel anlatımı ve modeli amacıyla teşekkür ediyoruz. Bunun gibi anlatımların devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz.

Ayrıca kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın.

Sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru, görüş, tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız. Yorumlarınız bizim amacıyla çok değerli . Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

Güpür Görünümlü İki Şiş Örgü Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.